Firmamız 1970 yılı itibariyle manifatura işiyle tekstil hayatına başlamıştır.

Fakıbaba Tekstil yapılan yatırımlarla birlikte 1986 yılından beri perdelik kumaş sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bugün firmamız ev tekstili sektör’ünde jakar, armül ve brode makinaları ile, tül organze, fon, saten, güpür, tül ve aplik brode, kordone ve polyesterli-pamuklu birçok ürünü ADORN markası ile kendi bünyesin’de üretip satışa sunmaktadır.

Bugün itibariyle firmamız 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Her geçen gün kendi piyasasını daha da genişleterek teknoloji ve AR-GE yatırımlarını hızlandırmaktadır.

Ürünlerimiz zengin çeşitliliğe sahiptir. En son özgün modelleri ve desenleri ile süslenmiş ürünlerini, müşteri memnuniyetini temel alarak dünya piyasasına sunmaktadır.

Ev dekorasyonu’na harika bir görünüş katan perdeleri Fakıbaba Tekstil’de bulmanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Perde’deki farklılığı hissetmeye hazırmısınız.
 

Vizyon: Ev tekstili sektöründe kalite anlayışından ödün vermeden yenilikçi, şeffaf ve saygın kimliği ile tanınan bir dünya markası olmak.

Misyon: Dünya pazarındaki müşterilerin taleplerini gelişen teknolojimiz ile zamanında ve kalitesini bozmadan yerine getirerek dünya standartlarında ürün elde ederek, ülkemiz adına tekstil sektöründe istihdam sağlamak.

Neden Fakıbaba Tekstil?

1986 yılından itibaren üretimini sürdüren Fakıbaba Tekstil, ev tekstil sektörünün perde alanında faaliyet göstermektedir. Yıllar geçtikçe üretim kapasitesini ve çeşidini arttırmıştır. Üretim bandının tamamen kendi bünyesinde olmasından dolayı müşterinin taleplerini uzman kadrosuyla sorunsuz çözebilmektedir.